Hakkımızda

12 yılda Türkiye’nin en hızlı büyüyen kişisel medikal firmalarından biri olduk

2005 yılında kurulan Taylan Dağıtım, 2013 yılından itibaren Taylan Medikal olarak yeniden yapılandıktan sonra sağlık sektörünün en başarılı medikal şirketlerinden biri olmuştur.

V-Pills markalı ürünlerimizi milyonlar kullanıyor

Dünyada sağlık sektörünün önde gelen firmalarıyla işbirliği yapan firmamız özellikle USA patentli ürünü V-PILLS ile Türkiye de 10 yılda milyonlarca tüketiciye ulaşmış tek firmadır.

Yıllardır, Ar-Ge ekibimiz ve Türkiyedeki partnerlarımızla yaptığımız çalışmalar sonucunda pek çok ürünü başarıyla tüketicilerimize sunduk. Bunlardan biri, V-PILLSGOLD, Amerika Birleşik Devletleri’nde FDA onayı da almış olduğumuz ve Türkiye’de üretimini yaptığımız çok işlevsel bir ürünümüzdür.

VİZYON

Vizyonumuz; endüstrinin en güvenilen firması olmak ve bu ünü dış pazarlara yaymak

Öncelikle Türkiye deki en güvenilir kişisel medikal ürünler firması olmayı ve uluslarası pazarlara açılmayı amaç edindik. Sağlık sektörünün gerektirdiği tüm sorumlulukların bilincinde olarak gelistirdiğimiz ve ürettiğimiz ürünlerimizi 2017 yılından itibaren yurt dışına da sunmaya başlıyoruz. Bu sayede vizyonumuzu; Türkiye dışındaki komşu ülkelerdeki distribütör ağımızı daha da genişleterek, bu ülkelere de taşımayı hedefliyoruz.

MİSYON

Misyonumuz; ürünlerimizin kullanıcılarını memnun etmek, hayatlarına renk vermek

Tüketicilerimiz ürünlerimize güveniyor ve hayatlarına renk katmak için kullanıyor. Toplumumuzda oldukça hassas bir konu olarak görülen bu sektörde, kaliteden ödün vermeden, yaptığımız işe ve tüketicilerimize saygı duyarak, onların ihtiyaçlarına yönelik inovatif ürünler ve hizmetler sunmaya devam edeceğiz. 

HEDEF

Hedefimiz; Türkiye’ de ve diğer ülkelerde, dünya standartlarında, erişilebilir fiyatlarda ürünler sunmak

Hedefimiz; kişisel bakım ve medikal sağlık ürünlerinde Avrupa ve Amerikalı partnerlerimizle sürekli işbirliği yaparak, Dünya standartlarında yeni ürünler üretmek, bunları yurdumuz ve komşu ülkelerdeki tüketicilere optimum fiyatlarla sunabilmektir.

İNOVASYON

İnovasyon; 2013 yılından itibaren bizim için büyülü bir kelime oldu. Bu amaçla Ar-Ge ekibimiz aralıksız olarak yerli ve yabancı partnerlarımızla işbirliği içerisinde çalışmaktadır. Bu yoğun çalışmalarımızın sonucu 2017 yılından itibaren tüketicilerimize bir çok yeni ürünü sunmayı hedefliyoruz.

Kısaca, var oluş sebebimiz; tüketicilerimizin hayatına renk katan, dünya kalite standartlarında ürünler geliştirmek ve bunları hem ülkemizde, hem de dış pazarlarda 

İletişim Bilgileri

0212 441 34 00